Hakkımızda

RehaCom, bilgisayar destekli bilişsel rehabilitasyon için kapsamlı ve gelişmiş bir yazılım sistemidir. Bu pratik araç, terapiste dikkat, konsantrasyon, hafıza, algı, günlük yaşam aktiviteleri ve çok daha fazlasının belirli yönlerini etkileyen bilişsel bozuklukların rehabilitasyonunda yardımcı olur. Görevleri çözerek beyin süreçleri aktive edilecek ve önemli beyin fonksiyonları iyileştirilecek veya restore edilecektir. RehaCom, yaşanılan sıkıntının çok akut bir aşamasında bile kullanılabilir ve iyileşmenin tüm aşamalarında geçerliliğini korur. Eğitim modülleri, bilişsel bir değerlendirmeye dayalı olarak veya artan sayıda Tarama Modülü kullanılarak kolayca seçilebilir.

Misyonumuz

Misyonumuz, güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık ve eğitim hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır. Zihin sağlığı konusunda öncü bilimsel araştırma ve eğitim çalışmaları ile etkililği ve kalitesi kanıtlanmış sağlık programlarını tedarik ederek, alanında örnek bir sağlık hizmeti sağlayıcısı olmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve çevre ülkeler içerisinde sektörüne liderlik eden sağlık ve eğitim alanında öncü ve yenilikci hizmetlerin yaygınlaşmasını için çaba sarf eden bir sağlık ve eğitim şirketi olmak.

 

Lider Takımımız

Aydın ALEGÖZ

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortak
AB Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağıdır. 14 yılı aşkın eğitim ve işletme yönetimi tecrübesine sahiptir.
 

Barış KIPÇAK

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortak
AB Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağıdır. 15 yılı aşkın özel eğitim alanında profesyonel çalışandır.
Scroll to Top